pradžia / paslaugos / Masažai / Hakim

Hakim

Hakim - tai holistinis energetinis nugaros masažas, daugiau kaip tūkstantmetį praktikuojamas Hakim Dervišų brolijos gyduolių Artimuosiuose Rytuose. Hakim masažas - tai labai sena technika ir tai, kad pavyko ją išsaugoti iki šių dienų, yra pati tikriausia dovana šiuolaikiniam žmogui.

Fizinė ir emocinė žmogaus sveikata nemažai priklauso nuo stuburo būsenos. Per nervų šakneles nugaros smegenys yra tiesiogiai susijusios su visais mūsų kūno organais ir jei šiame ryšyje yra pažeidimas, dažnai kyla problemos fiziniame lygyje ir neretai netgi psichiniame, atsiranda disbalansas, energija nustoja tinkamu būdu tekėti, kas sukelia įvairius negalavimus ir ligas.

Hakim nugaros masažas regeneruoja tarpslankstelinius diskus ir švelniai patempia stuburą, tuo pat metu balansuodamas psichiką. Šio masažo poveikis išilgai stuburo esantiems nervams ir jų šaknelėms padeda atstatyti pažeistą ryšį ir atkuria teisingą energijos tekėjimą tarp nugaros smegenų ir žmogaus kūno organų. Kai šis ryšys yra harmoningas, žmogus jaučiasi gerai, jis yra sveikas ir džiaugsmingas, nes išnyksta įtampos ir su tuo susiję skausmai, stuburo slanksteliai atsistato į teisingą padėtį natūraliu būdu.