pradžia / apie mus / Naujienos / LAZERINĖ DERMATOLOGIJA IR GROŽIO TERAPIJA

LAZERINĖ DERMATOLOGIJA IR GROŽIO TERAPIJA

Greitai, efektyviai, beskausmiai bei ilgam laikui išsprendžia estetines odos problemas panaudojus naujausias pasaulyje lazerines technologijas. 

Procedūros atliekamos naujos kartos ASCLEPION MEDIOSTAR NEXT lazeriu, kurio parametrai užtikrina maksimalų efektyvumą, saugumą, paciento komfortą procedūros metu, galutinį jo pasitenkinimą poprocedūriniame laikotarpyje bei minimalią pašalinių veiksnių odoje išraiškos tikimybę.

Lazeriu atliekamos procedūros:

Nepageidaujamų plaukų šalinimas (epiliacija) - tai efektyvus nepageidaujamų plaukų šalinimas diodiniu lazeriu. Lazerio spindulys, nepažeidžiant aplinkinių audinių, sugeriamas plauko šaknyje esančio melanino ir per kelis lazerinės epiliacijos seansus negrįžtamai sunaikina plauko folikulą.

Procedūros privalumai - plaukai neįauga, išnyksta niežėjimas, bėrimas, dėmės, nesiformuoja nauji randeliai, gerėja odos išvaizda, oda tampa lygi bei švelni. Pakeiskite reguliarius, nepatogius, skausmą, bėrimus ir įaugimą sukeliančius įprastus plaukų šalinimo būdus į ilgalaikio poveikio lazerinę plaukų epiliacijos procedūrą.

ACNE gydymas - tai varginanti, lydima skausmingų bei pūlingų bėrimų liga, kuriai dažnai būdingas padidėjęs atsparumas gydymui antibiotikais. Terapija retinoidais bei antibiotikais sukelia tik laikiną odos būklės pagerėjimą, tačiau gydymą nutraukus liga vėl paūmėja. Ši plaukų folikulų ir riebalinių liaukų liga dažniausiai pasireškia veido, nugaros ir krutinės srityse. MeDioStar Next prietaiso veikimas pagrįstas tuo, jog jo skleidžiama infraraudonųjų spindulių spinduliuotė giliai įsiskverbia į odą, kad pasiektų plaukų folikulus ir riebalines liaukas bei efektyviai naikina post acne dėmeles ar randelius, padeda sugrąžinti sveikos odos išvaizdą.

Odos atjauninimas (rejuvenacija), pigmentinių odos pažeidimų gydymas, odos balinimas - odos atnaujinimas, bendrine prasme, reiškia odos struktūros pagerinimą (atjauninimą, porų sumažinimą), pigmentacijos panaikinimą ir mažų raukšlelių sumažinimą, kad oda atrodytų atjaunėjusi. Odos atjauninimas lazeriu - tai odos nelygumus bei trūkumus šalinantis, spalvą tolyginantis, naikinantis odos pigmentacijos požymius bei lyginantis odos reljefą intensyvus technologinis gydymo metodas. Kadangi odos senėjimas vyksta be išimties visuose odą sudarančiuose sluoksniuose, norint panaikinti raukšles bei kitus odos pažeidimus reikalingas giliai prasiskverbiantis gydymo metodas. Būtent tai ir užtikrina inovatyvios estetinės lazerinės odos procedūros. Pasiekiami visi odos sluoksniai, atsakingi už odos spalvą, stangrumą, struktūrines odos savybes, patempimą bei taip vadinamą liftingo efektą.

Klasikinis blakstienų Priauginimas

Tai puiki galimybė turėti gražias ir ilgas blakstienas ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien. Kad blakstienos visada atrodytų nepriekaištingai kas 2-5 savaites atliekama korekcija. Priaugintų blakstienų nešiojimo trukmė iki korekcijos priklauso nuo natūralių blakstienų augimo ciklo ir priežiūros įpročių.

  • Klasikinis blakstienų priauginimas - 38eur
  • Blakstienų korekcija - 25eur
Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31