pradžia / apie mus / Naujienos

Gerbiami klientai,

nuo rugpjūčio 07d. iki rugpjūčio 21d. grožio centro IDZUMI administracija nedirbs. Šiuo laikotarpiu registruotis į procedūras galite tiesiogiai kreipdamiesi į meistrus.

Atsiprašome už nepatogumus.

Kirpėjos 

Jekaterina – 8 687 92 636

Rasa – 8 676 01 391

Veslava – 8 659 56 076

Manikiūrininkės

Miranda – 8 698 55 116

Ilona – 8 656 48 754

Liudmila – 8 680 17 144

Masažuotojai

Gabija – 8 617 50 016

Ercan (anglų k.) – 8 653 79 423

Kosmetologės

Renata – 8 698 29 315

Asta – 8 612 42 721

Joana – 8 618 14 515

Benita – 8 686 11 365

Mieli klientai,

Informuojame, kad, įsigydami masažo ar SPA paslaugų abonementus, gausite ne tik nuolaidą, bet ir dovanų!

Paslaugos pavadinimas Apsilankymų kiekis Nuolaidos dydis % Dovana
30 min. trukmės masažai 5 7  
1 ir 1,5 val trukmės masažai 5 10  
30 min. trukmės masažai 10 10  
1 ir 1,5 val trukmės masažai 10 15  
1 val. trukmės poilsis SPA erdvėje 10 15  

Nuolaidos negalioja atsiskaitant dovanų čekiais

Nuolaidos nesumuojamos

Negalioja kosmetologių atliekamoms paslaugoms

Mielieji "Idzumi" klientai,

informuojame, kad nuo šiol dėl registracijos galite kreiptis ne tik į administraciją, bet ir tiesiai į Jus dominančius specialistus, kurių kontaktus rasite www.idzumi.lt paslaugų skyrelyje.

Jūsų skambučių lauksime darbo dienomis nuo 9:00-20:00val.

separator

IDZUMI administracija

Greitai, efektyviai, beskausmiai bei ilgam laikui išsprendžia estetines odos problemas panaudojus naujausias pasaulyje lazerines technologijas. 

Procedūros atliekamos naujos kartos ASCLEPION MEDIOSTAR NEXT lazeriu, kurio parametrai užtikrina maksimalų efektyvumą, saugumą, paciento komfortą procedūros metu, galutinį jo pasitenkinimą poprocedūriniame laikotarpyje bei minimalią pašalinių veiksnių odoje išraiškos tikimybę.

Lazeriu atliekamos procedūros:

Nepageidaujamų plaukų šalinimas (epiliacija) - tai efektyvus nepageidaujamų plaukų šalinimas diodiniu lazeriu. Lazerio spindulys, nepažeidžiant aplinkinių audinių, sugeriamas plauko šaknyje esančio melanino ir per kelis lazerinės epiliacijos seansus negrįžtamai sunaikina plauko folikulą.

Procedūros privalumai - plaukai neįauga, išnyksta niežėjimas, bėrimas, dėmės, nesiformuoja nauji randeliai, gerėja odos išvaizda, oda tampa lygi bei švelni. Pakeiskite reguliarius, nepatogius, skausmą, bėrimus ir įaugimą sukeliančius įprastus plaukų šalinimo būdus į ilgalaikio poveikio lazerinę plaukų epiliacijos procedūrą.

ACNE gydymas - tai varginanti, lydima skausmingų bei pūlingų bėrimų liga, kuriai dažnai būdingas padidėjęs atsparumas gydymui antibiotikais. Terapija retinoidais bei antibiotikais sukelia tik laikiną odos būklės pagerėjimą, tačiau gydymą nutraukus liga vėl paūmėja. Ši plaukų folikulų ir riebalinių liaukų liga dažniausiai pasireškia veido, nugaros ir krutinės srityse. MeDioStar Next prietaiso veikimas pagrįstas tuo, jog jo skleidžiama infraraudonųjų spindulių spinduliuotė giliai įsiskverbia į odą, kad pasiektų plaukų folikulus ir riebalines liaukas bei efektyviai naikina post acne dėmeles ar randelius, padeda sugrąžinti sveikos odos išvaizdą.

Odos atjauninimas (rejuvenacija), pigmentinių odos pažeidimų gydymas, odos balinimas - odos atnaujinimas, bendrine prasme, reiškia odos struktūros pagerinimą (atjauninimą, porų sumažinimą), pigmentacijos panaikinimą ir mažų raukšlelių sumažinimą, kad oda atrodytų atjaunėjusi. Odos atjauninimas lazeriu - tai odos nelygumus bei trūkumus šalinantis, spalvą tolyginantis, naikinantis odos pigmentacijos požymius bei lyginantis odos reljefą intensyvus technologinis gydymo metodas. Kadangi odos senėjimas vyksta be išimties visuose odą sudarančiuose sluoksniuose, norint panaikinti raukšles bei kitus odos pažeidimus reikalingas giliai prasiskverbiantis gydymo metodas. Būtent tai ir užtikrina inovatyvios estetinės lazerinės odos procedūros. Pasiekiami visi odos sluoksniai, atsakingi už odos spalvą, stangrumą, struktūrines odos savybes, patempimą bei taip vadinamą liftingo efektą.

Krioterapija - tai terapija šalčiu "Laboratories Filorga Criolift" aparatu.

Pagrindinis krioterapijos poveikis - gilus odos drėkinimas, raudonio mažinimas, veido ovalo formavimas ir kt.

Procedūros trukmė 45 min., kaina 48 €.

Krioterapijos procedūrą atlieka kosmetologė Joana. Registracija telefonu +370 618 14515.

Gerbiami svečiai,

Birželio 24 ir liepos 6 dienomis grožio ir sveikatingumo centras IDZUMI nedirbs.  

Kitomis dienomis dirbsime įprastu grafiku. 

Gražių Jums švenčių!

   Kosmetinis dantų balinimas - tai saugus dantų balinimas naujausia LED technologija, kurios metu nenaudojamas peroksidas. Po procedūros dantys pašviesėja 2-9 tonais, tačiau dėl unikalios žmogaus anatomijos reakcija į procedūrą yra skirtinga - dažniausiai pasiekiamas 5-6 tonų baltumas. Ši dantų balinimo technologija efektyviausiai balina natūralius dantis, bet veikiami ir dirbtiniai dantys bei karūnėlės - po procedūros atgauna buvusią originalią spalvą. 

   Baltesni dantys turėtų išlikti vienerius metus, tačiau tai labai priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo ir burnos higienos. Dėl procedūros saugumo ją galima kartoti ir dažniau. Naudojami produktai patikrinti ir saugūs bei pilnai atitinkantys ES teisės aktų keliamus reikalavimus. Procedūros metu naudojami geliai yra be peroksido, neturi jokio šalutinio poveikio, nesukelia dantų jautrumo. 

   Dantų balinimas nerekomenduojamas nėščioms, maitinančioms moterims ir vaikams iki 14 metų. 

Procedūrą atlieka kosmetologė Benita (registracija tel. +370 686 11365)

Procedūros trukmė: 30-40 min.

Procedūros kaina: 100 € / 345,28 Lt

 Ultimate A16 Detox procedūra skirta odai, turinčiai aplinkos poveikio sukelto senėjimo ženklų, tokių kaip elastingumo sumažėjimas, sausumas, linijos ir raukšlelės, pigmentinės dėmelės. Taip pat idealiai tinka odai, kurios paviršius yra nelygus, poros išsiplėtę. Pagrindinis procedūros komponentas - revoliucinis serumas Dr. Babor Ultimate A16 Booster concentrate. Tai tikras grožio ir jaunystės eliksyras, kuris būdamas 16 kartų stipresnis už įprastą retinolį, suteikia odai aksomo švelnumo, skaistumo ir jaunatviško švytėjimo. Procedūrą galima atlikti ir nėštumo periodu. 

Procedūros kaina: 45 Eur/155,38 Lt

Procedūros trukmė: 90 min.

Procedūrą atlieka kosmetologė Asta (registracija tel. +370 612 42721)

Gerbiami IDZUMI SPA svečiai,

Informuojame, kad nuo birželio 1 d. pereiname prie įprasto vasaros sezono darbo laiko, taigi nedirbsime sekmadieniais, dirbsime pirmadieniais.

Pagarbiai,

IDZUMI SPA

8asisGimtadienisGelesSkelbimas1big-page-001