pradžia / akcijos / PROGRAMA GRAKŠČIOS LINIJOS

PROGRAMA GRAKŠČIOS LINIJOS

Intensyvi keturių savaičių programa, orientuota į kūno apimčių mažinimą, celiulito pažeistos odos atstatymą, medžiagų apykaitos gerinimą, kūno linijų modeliavimą.

Celiulito pažeista oda nėra tik estetinė problema. Tai rodo sutrikusią medžiagų apykaitą audiniuose. Deformuotos riebalinės ląstelės spaudžia kraujagysles, trikdo audinių aprūpinimą deguonimi ir kitomis medžiagomis, sulėtėja toksinų pasišalinimas, dėl to oda praranda gyvybingumą bei atsiranda bendras organizmo apsunkimas. Programos metu atliekamas kūno šveitimas, limfodrenažinis, medaus ir anticeliulitinis masažai bei aktyvus, šilumos principu veikiantis Cello gelio įvyniojimas. 

Kūno šveitimu metu yra pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, išvalomos poros, po jo pastebimai pagerėja odos būklė ir funkcijos. Oda tampa švelni, glotni ir elastinga.

Limfodrenažinio masažo metu aktyvinama limfotaka, skatinamas toksinų šalinimas iš organizmo, išjudinami užsistovėję skysčiai. 

Anticeliulitinis masažas atliekamas naudojant intensyvius ir gilius masažo judesius celiulito pažeistose kūno srityse, suaktyvinama kraujotaka, į audinius priplūsta daugiau deguonies, spartėja medžiagų apykaita ląstelėse, oda tampa sveikesnė ir lygesnė.

Cello gelio įvyniojimas veikia aromaterapijos ir šilumos efekto principu. Stiprina kraujagysles, pasižymi riebalų skaidymo poveikiu. Priemonės efektyvumas yra paremtas didele angliavandenių ir aromaterapinių ingridientų koncentracija. Į šį preparatą įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui.

Tinkamai sureguliavus mitybą, režimą bei fizinį krūvį, masažai ir anticeliulitinės procedūros tampa ypač veiksminga kūno modeliavimo priemone. Kompleksinė savęs priežiūra leidžia ne tik puikiai atrodyti, bet ir jaustis nuostabiai.

Programa sudaryta pasirinkus optimalų apsilankymų skaičių ir dažnį, bei leidžia sutaupyti Jums savo laiką planuojant vizitus, bei išlaidas, kadangi mokant iš karto už visą programą taikoma 20 % nuolaida, bei dovanojamas viso kūno šveitimas, kuris puikiai paruošia odą procedūroms.

Programa sudaryta pasirinkus optimalų apsilankymų skaičių ir dažnį, bei leidžia sutaupyti Jums savo laiką planuojant vizitus, bei išlaidas, kadangi mokant iš karto už visą programą taikoma 15% nuolaida, bei dovanojamas viso kūno šveitimas, kuris puikiai paruošia odą procedūroms.

Trukmė: 12 apsilankymų, 4 savaitės.

Stuktūra:

I savaitė:

1. Viso kūno šveitimas. Limfodrenažinis masažas - 90 min.

2. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas - 90 min.

3. Anticeliulitinis masažas - 45 min.

II savaitė:

4. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas - 90 min.

5. Anticeliulitinis masažas - 45 min.

6. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas - 90 min.

III savaitė:

7. Medaus masažas, aliejaus įmasažavimas - 90 min.

8. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas - 90 min.

9. Anticeliulitinis masažas 45 min.

IV savaitė:

10. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas 90 min.

11. Anticeliulitinis masažas - 45 min.

12. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas - 90 min.

Kaina:

Mokant už visą programą iš karto - 610 eurai. + DOVANA:  viso kūno šveitimas.

Mokant už kiekvieną apsilankymą atskirai - 766 eurai.

Dėl registracijos ar norint įsigyti dovanų kuponą, prašome kreiptis tiesiogiai į masažo meistrę:

  • Daiva tel. nr. 8 687 97 002 
Trukmė: 4 savaitės
Kaina: 766 € 610 €
Galioja iki: 2019-05-31