pradžia / akcijos / PROGRAMA GRAKŠČIOS LINIJOS

PROGRAMA GRAKŠČIOS LINIJOS

Intensyvi keturių savaičių programa, orientuota į kūno apimčių mažinimą, celiulito pažeistos odos atstatymą, medžiagų apykaitos gerinimą, kūno linijų modeliavimą.

Celiulito pažeista oda nėra tik estetinė problema. Tai rodo sutrikusią medžiagų apykaitą audiniuose. Deformuotos riebalinės ląstelės spaudžia kraujagysles, trikdo audinių aprūpinimą deguonimi ir kitomis medžiagomis, sulėtėja toksinų pasišalinimas, dėl to oda praranda gyvybingumą bei atsiranda bendras organizmo apsunkimas. Programos metu atliekamas modeliuojantis ir anticeliulitinis masažai bei aktyvus, šilumos principu veikiantis Cello gelio įvyniojimas. 

Modeliuojantis masažas atliekamas limfodrenažinio masažo pagrindu, aktyvina limfotaką, skatindamas toksinų šalinimą iš organizmo, skatina užsistovėjusių skysčių išjudėjimą. Esant didesniam riebaliniam sluoksniui juosmens srityje, modeliuojančio masažo metu atliekami pilvo mioplastikos judesiai, kurie itin aktyviai išjudina audinius juosmens srityje, skatina žarnyno peristaltiką, sumažina pilnumo jausmą pilve, mažėja apimtis.

Anticeliulitinis masažas atliekamas naudojant intensyvius ir gilius masažo judesius celiulito pažeistose kūno srityse, suaktyvinama kraujotaka, į audinius priplūsta deguonies, spartėja medžiagų apykaita ląstelėse, oda tampa sveikesnė ir lygesnė.

Cello gelio įvyniojimas veikia aromaterapijos ir šilumos efekto principu. Stiprina kraujagysles, pasižymi riebalų skaidymo poveikiu. Individualiai parenkamas Cello gelio stiprumas, kurių yra trys. Visus juos sudaro didelė baltymų ir aromaterapinių ingridientų koncentracija. 

Tinkamai sureguliavus mitybą bei fizinį krūvį, masažai ir anticeliulitinės procedūros tampa ypač veiksminga kūno modeliavimo priemone. Kompleksinė savęs priežiūra leidžia ne tik puikiai atrodyti, bet ir jaustis nuostabiai. Toms, kurios nusiteikusios tikrai ryžtingai, rekomenduosime mitybos ir kūno dizaino specialistus.

Programa sudaryta pasirinkus optimalų apsilankymų skaičių ir dažnį, bei leidžia sutaupyti Jums savo laiką planuojant vizitus, bei išlaidas, kadangi mokant iš karto už visą programą taikoma 15% nuolaida, bei dovanojamas viso kūno šveitimas, kuris puikiai paruošia odą procedūroms.

Trukmė: 12 apsilankymų, 4 savaitės.

Stuktūra:

I savaitė:

1. Viso kūno šveitimas. Modeliuojantis masažas 90 min.

2. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas 90 min.

3. Anticeliulitinis masažas 30 min.

II savaitė:

4. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas 90 min.

5. Modeliuojantis masažas 45 min.

6. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas 90 min.

III savaitė:

7. Modeliuojantis masažas 45 min.

8. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas 90 min.

9. Anticeliulitinis masažas 30 min.

IV savaitė:

10. Anticeliulitinis masažas, Cello gelio įvyniojimas 90 min.

11. Anticeliulitinis masažas 30 min.

12. Modeliuojantis masažas, Cello gelio įvyniojimas 90 min.

Kaina:

Mokant už visą programą iš karto - 580 eurai. + DOVANA:  viso kūno šveitimas.

Mokant už kiekvieną apsilankymą atskirai - 684 eurai.

Dėl registracijos ar norint įsigyti dovanų kuponą, prašome kreiptis tiesiogiai į masažo meistrę:

  • Daiva tel. nr. 8 687 97 002 
Trukmė: 4 savaitės
Kaina: 684 € 580 €
Galioja iki: 2019-02-28