home / special offers / PROGRAMA: SVEIKAS STUBURAS

PROGRAMA: SVEIKAS STUBURAS

Intensyvi keturių savaičių programa, optimaliai orientuota į stuburo sveikatą, nugaros skausmų mažinimą, fizinės ir emocinės įtampos šalinimą, laikysenos gerinimą, darbingumo atstatymą.

Fizinė ir emocinė žmogaus sveikata stipriai priklauso nuo stuburo būsenos. Per nervų šakneles nugaros smegenys tiesiogiai susijusios su visais mūsų kūno organais ir, jei šiame ryšyje yra pažeidimas, dažnai kyla problemų fiziniame lygyje ir neretai netgi psichiniame - atsiranda disbalansas, blokuojamas energijos tekėjimas, sukeliantis įvairius negalavimus.

Šiuolaikinis žmogus didelę savo laiko dalį praleidžia dirbdamas prie kompiuterio. Tai tiesiogiai atsiliepia nugaros raumenims, ilgainiui įtampa sukelia įvairius skausmus, blogėja miegas, krinta darbingumas. Kasdien patiriamas stresas taip pat sukelia kūno skausmus, ypatingai pečių srityje.Reguliariai atliekant masažą, galima išvengti nemalonių pojūčių nugaroje, pagerinti kraujotaką, stimuliuoti nervų šakneles, taip teigiamai veikiant viso organizmo būklę, dėl to gerėja nuotaika, miegas, atsistato darbingumas.

Programa SVEIKAS STUBURAS subalansuota taip, kad efektyviai veiktų esant įvairiems nugaros skausmams, atsiradusiems tiek dėl fizinės raumenų įtampos, tiek dėl streso. Tinka dirbantiems prie kompiuterio, turintiems didelį fizinį krūvį, patiriantiems stresą. 

Optimaliai sudėliotas apsilankymų skaičius ir dažnis leis jums sutaupyti tiek laiką planuojant vizitus, tiek išlaidas, kadangi mokant iškart už visą programą taikoma net 20% nuolaida. 

Programos trukmė:  10 apsilankymų, 4 savaitės.

Struktūra:

I savaitė: 

1.Viso kūno masažas 60 min.

2.Nugaros masažas 45 min.

3.Nugaros masažas 45 min.

II savaitė:

4.Nugaros masažas 45 min.

5.Nugaros masažas 45 min.

6.Nugaros masažas 45 min.

III savaitė:

7.Nugaros masažas 45 min.

8.Nugaros masažas 45 min.

IV savaitė:

9.Nugaros masažas 45 min.

10.Viso kūno masažas (akcentuojant nugarą) 60 min. 

Kaina: Mokant už visą programą iš karto, suma - 310 eurai. 

Mokant už kiekvieną apsilankymą atskirai, suma - 388 eurų.

Dėl registracijos ar norint įsigyti dovanų kuponą, prašome kreiptis tiesiogiai į masažo meistrę:

  • Daiva tel. nr. 8 687 97 002 
Duration: 4 savaitės
New price: 388 € 310 €
Exipires on: 31/05/2019