pradžia / apie mus / Naujienos / LVL BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO PROCEDŪRA

LVL BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO PROCEDŪRA

LVLLift, Volume, Length – tai Jūsų natūralių blakstienų išilginimas, užrietimas, nudažymas bei prisotinimas drėkinančiu balzamu. Taip sukuriamas ilgesnių, storesnių, riestesnių blakstienų efektas, kuris laikosi 6-8 savaites, priklausomai nuo blakstienų keitimosi ciklo.

Procedūra atliekama naudojant britų firmos NOUVEAU LASHES priemones, kurios yra sertifikuotos. Atliktais klinikiniais tyrimais įrodyta, jog priemonės yra nekenksmingos ir nedarančios žalos Jūsų blakstienoms. Procedūros trukmė 70-90 min.

Kuo skiriasi nuo priauginamų blakstienų? Blakstienų laminavimo metu ant Jūsų blakstienų neklijuojamas joks svetimkūnis.  Efektas sukuriamas naudojant tik Jūsų natūralias blakstienas. Rezultatu galėsite džiaugtis gerokai ilgiau. Ši procedūra puikiai tiks mėgstančioms natūralumą arba norinčioms atgaivinti blakstienas po priauginimų.

Kontraindikacijos: konjuktyvitas, erkutės, miežis, nėštumas ir žindymas, neseniai atlikta akių operacija ar permanentinis makiažas akių srityje.

Po procedūros 48 val. nerekomenduojama:  šlapinti ir valyti blakstienas, lankytis saunose ir baseine, vengti garų srovės į veidą (virtuvėje), dažyti blakstienas tušu. Taip pat rekomenduojama akių makiažo valiklį, kuris yra aliejiniu pagrindu, pakeisti į kitą valiklį be aliejinių medžiagų.

 

Procedūros kaina - 45 Eur

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į meistrę Viktoriją tel.: 8 612 578 78