pradžia / apie mus / Naujienos

stockfresh_1784209_female-skeleton-with-spine-highlighted_sizeXS_b37568
stockfresh_783581_back-ache-in-a-female-skeleton_sizeXS_bfb500
stockfresh_783642_shoulder-pain_sizeXS_a4eab6

Kas tai per programa?
Individualus darbas su klientu, siekiant sudaryti efektyviausią ir nuoseklią programą, sumažinančią įtampą nugaroje (juosmens, stuburo ir pečių juostos), pašalinančią skausmus bei numatančią savarankiško fizinio aktyvumo prevenciją ateityje.

Kam ši programa skirta?
Sėdimą darbą dirbantiems, raumenų įtampą ir nugaros skausmą jaučiantiems žmonėms.

Kiek ši programa trunka?
5 savaičių individualių užsiėmimų programa mūsų centre + tęstinė 5 savaičių savarankiška fizinės sveikatos palaikymo programa namuose

Kas padės siekti rezultato?
Visi IDZUMI SPA centro specialistai turi medicininį išsilavinimą, taigi rezultato Jums padės siekti kineziterapijos, ergoterapijos ir masažo meistrai. 

Kiek tai kainuoja?
Priklausomai nuo konkrečios problemos, programa sudaroma individualiai.
Už programos paslaugas galima atsiskaityti po kiekvieno apsilankymo atskirai, tačiau norintiems išsipirkti programą iš karto – taikysime specialius pasiūlymus.

Taip pat, už daugelį šių paslaugų Jūs galite dalinai arba pilnai atsiskaityti ERGO, BTA, SEB ir IF sveikatos draudimais.

Štai programos pavyzdys.

1 SAVAITĖ APRAŠYMAS KAINA
Konsultacija Atliekama pirminė diagnostika, sudaroma programa, nustatomi tikslai.  
Individualios mankštos užsiėmimas + probleminės vietos masažas Mankštos metu, kartu su kineziterapeutu, atliekami tiksliniai pratimai. Po mankštos atliekamas 30 min probleminės vietos masažas. 100 Lt
Nugaros masažas Nugaros masažas, koncentruojantis į įtampos zonas ar problemines vietas. 110 Lt
2 SAVAITĖ
Individualios mankštos užsiėmimas Mankštos metu, kartu su kineziterapeutu, atliekami tiksliniai pratimai. 55 Lt
Nugaros masažas Nugaros masažas, koncentruojantis į įtampos zonas ar problemines vietas. 110 Lt
3 SAVAITĖ
Nugaros masažas Nugaros masažas, koncentruojantis į įtampos zonas ar problemines vietas. 110 Lt
Pečių juostos, kaklo, galvos masažas Atpalaiduoja pečių, kaklo ir galvos raumenis, sumažina įtampą. 110 Lt
4 SAVAITĖ
Individualios mankštos užsiėmimas Mankštos metu, kartu su kineziterapeutu, atliekami tiksliniai pratimai. 55 Lt
Nugaros masažas Nugaros masažas, koncentruojantis į įtampos zonas ar problemines vietas. 110 Lt
5 SAVAITĖ
Pečių juostos, kaklo, galvos masažas Atpalaiduoja pečių, kaklo ir galvos raumenis, sumažina įtampą. 110 Lt
Kinezioteipavimas Jo tikslas - iš naujo suformuoti nervų, raumenų sistemą, palengvinti judesius, apsaugoti nuo traumų, pagerinti mikro - cirkuliaciją. 69 Lt
Baigus programą, bus numatyti tolimesni, savarankiško fizinio aktyvumo veiksmai, bei rekomenduotinas masažų periodiškumas ateityje. 

MIOPLASTIKOS MASAŽAS

Paskatinkite veido raumenis sportuoti!

Mioplastikos masažas yra ypatingo efektyvumo jauninantis veido masažas, priverčiantis dirbti veido raumenis ir pasiekiantis neįtikėtinų rezultatų! Audinių stimuliavimo pagalba atkuriamas ir atnaujinamas jų stangrumas, pagerinama mikro-cirkuliacija ir suteikiama odai daugiau deguonies.

Kaina: 43 €

Trukmė: 60 min

Pirmieji atsiliepimai

"Ačiū labai už nuostabią galimybę pasijausti karališkai. Nuostabus masažas, nuostabios rankos, nuostabus pojūtis. Visas veidas jaučiasi pagerėjęs, raumenų tonusas pagerėjęs, net ir nuotaika pakilo. Kadangi masažuojamas ne tik veidas, o ir pečių linija bei kaklas, jaučiasi kaip išsilaisvino ten susikaupusi energija. Akys švyti! Nuotaika puiki! Rekomenduoju!"

JOANA, 2012 10 02 

"Ačiū p. Astai už nuostabią mioplastikos veido procedūrą! Po procedūros jaučiuosi pailsėjusi, o veido oda pagyvėjo."

RAMUTĖ, 2012 10 05

"Masažas iš tiesų buvo puikus. Labai atsipalaidavau, nes masažuojamas buvo ne tik veidas, bet ir pečių juosta, kaklas. Labai maloni masažuotoja, ne tik profesionaliai atliko masažą, bet ir paaiškino masažo esmę, atsakė į visus klausimus, patarė. Veido pojūtis po masažo labai malonus, net ir vizualiai matosi, kad pagražėjo veido kontūrai ir pats veidas."

RŪTA, 2012 10 07

"Geriausias masažas kokį kada nors esu bandžiusi. Visiškas atsipalaidavimas ir kartu švytinti ir atjaunėjusi veido oda. Rekomenduoju!"

EGLĖ, 2012 10 12

"Ačiū p. Joanai už šiltas rankas, nuostabią savijautą, atjaunėjusią veido odą po mioplastikos masažo. Jaučiuosi pailsėjusi, atsigavusi ir vėl pilna gyvybės. Tarsi naujai gimusi!"

JOLITA, 2012 10 18

Ačiū už naujos mioplastikos masažo procedūros pristatymą. Labai patiko masažas, raumenys maloniai atsipalaidavo, kūną užplūdo šiluma ir nušvito galva bei atsivėrė akys. Puiki savijauta. Ačiū!

 INA, 2012 10 27

Nuostabiai dėkoju p. Astai už veido masažą, kuris atpalaidavo ne tik veidą, bet ir sielą. Ačiū už Jūsų profesionalumą ir nuoširdumą. 

IRENA, 2012 11 09

Be galo atsipalaiduojantis ir suteikianti kalną energijos masažas! Įsitempimas ar pavargimas dingsta akimirksniu, jaučiuosi pailsėjusi, kaip po gero SPA savaitgalio!

ELEO, 2012 11 24

Labai patiko. Ne tik atsipalaidavimas, bet ir geras jausmas, kaip po įtemptos dienos yra ištempiami raumenys, išjudinama kraujotaka. Ačiū

DI, 2012 12 14

Labai atpalaiduoja, nuima įtampą, atstato vidinę ramybę. Ačiū.

DARJA, 2013 02 04

Naujas masažas patiko, ypatingai tuo, kad skiriasi nuo kitų siūlomų veido masažų, kurie labiau atpalaiduojantys yra. Bent jau taip atrodo, toks pirmas įspūdis. Ačiū!

V. 2013 04 15

Nuostabus tas mioplastikos masažas. Puikiai atpalaiduoja ir beveik "atjungia". Be to buvo labai keista pajusti veido anatomiją tam tikrose vietose. Ačiū!

VILMA, 2013 04 19

Ačiū už galimybę pabandyti mioplastikos masažą. Po masažo jaučiuosi puikiai, veidas tiesiog "palengvėjo". Planuoju tęsti šias procedūras. Ačiū Joanai už profesionaliai atliktą procedūrą. 

VIRGINIJA, 2013 05 10

Mioplastikos masažas - labai gilus ir labai veiksmingas. Veido oda švyti ir atrodo įtempta ir energinga. Džiaugiuosi ir linkiu "IDZUMI" kolektyvui sėkmės išrandant vis veiksmingesnius masažus ir procedūras. 

 
 JOANA, 2013 07 17