pradžia / apie mus / Naujienos

229051_10150182660162272_7553028_n

Artėja jaukiausios metų šventės, todėl, jeigu galvojate, kaip pasveikinti savo lojaliausius klientus ar įvertinti geriausius darbuotojus - kreipkitės į mus, mes irgi pagalvosime, kaip galime prie to prisidėti!

Esame lankstūs ir kūrybingi, mūsų paslaugos orientuotos į geriausią rezultatą, taigi kartu su Jumis visada atrasime geriausių idėjų, padėsiančių pamaloninti tuos, kuriuos siekiate nustebinti labiausiai!

Skambinkite telefonu 8 652 88854 arba rašykite info@idzumi.lt

Brangūs klientai, 

norėdami įtikinti, kad paslaugos, kurias pristatome, yra kokybiškos ir rezultatyvios, visada randame galimybių Jus pakviesti išbandyti jas nemokamai, už tai paprašydami parašyti mums savo įspūdį ir atsiliepimus. 

Spalio mėnesį sulaukėme didelio Jūsų susidomėjimo išbandant ypatingo efektyvumo jauninamąjį mioplastikos veido masažą. Ne visas spėjome priimti, todėl lapkričio mėnesį nustatėme dar kelias dienas, suteikdami papildomą galimybę klientėms, neišbandžiusioms masažo, apsilankyti taip pat nemokamai.
Ankstesnius atsiliepimus galite paskaityti čia>>>

Taip pat ir kineziterapinės mankštos yra paslauga, kuria labai stipriai tikime, ir kuri, manome, gali padėti prajudinti raumenis, sąnarius ir visą organizmą, numalšinti skausmus ir suaktyvinti vidinę energiją. Tai individualus darbas su kineziterapeutu, kuris nustato problemines vietas ir paskatina mankštintis.

Abi paslaugos tinka tiek moterims, tiek vyrams!

Mioplastikos veido masažo išbandymo datos ir laikas Kineziterapinės mankštos išbandymo data ir laikas

Datos: 2012 lapkričio 13, 14, 20, 21 dienos.

Laikas: 10.00 - 13.00 val. (paslaugos trukmė 30 min.)

Datos: 2012 lapkričio 8, 14, 21 dienos.

Laikas: 10.00 -13.00 val. (paslaugos trukmė 30 min.)

*Įsigyjant šią paslaugą galioja ERGO, IF, BTA, SEB sveikatos draudimai

ATSILIEPIMAI

Esu labai dėkinga už puikų mioplastikos masažą. Nustebino ne tik technika, bet ir giluminės žinios, perteikimas bei puiki emocija. Labai dėkoju kolektyvui. 

JOLITA, 2012 11 13 

Labai dėkoju už puikų masažą. Tai buvo visai nauja veido masažo technika. Malonu buvo jausti stiprias masažistės rankas, vėliau buvau maloniai nustebinta atjaunėjusiu savo veidu. Ačiū. Buvo labai malonu!

RENATA, 2012 11 14 

Noriu LABAI padėkoti už mioplastikos masažą, iš tiesų patiko! Nustebino mane labiausiai du dalykai: netikėjau, kad veido masažas gali taip atpalaiduoti ir nuimti net kūno įtampą. Nežinojau, kad veide „turiu“ tiek neatrastų plotų. Kaukolę netgi pajaučiau, kad turiu. Efektas – aš jį ne tik pajaučiau, bet pamačiau, mimikos raukšlelės gerokai susitraukusios...

INDRĖ, 2012 11 07

Labai ačiū už tai, kad išeinu atsipalaidavusi, su šypsena - visiškai kitaip nusiteikusi, nei atvažiavau. Dėkoju Orintai už malonų pokalbį, suteiktas naujas žinias ir be galo malonų masažą. Man labai labai patiko! Ačiū!

ITA, 2012 11 20 

stockfresh_1560455_ginger-tea_sizeXS

Ateina šaltasis metų periodas, todėl vis dažniau ieškosime vietos,
kur galėtume sušildyti kūną,
apsaugoti save nuo tik ir laukiančių žalios šviesos bakterijų, 
sustiprinti imunitetą ir atrasti saulėtos energijos!

IDZUMI SPA pristato imuniteto stiprinimo programą, kuri skirta imuniteto stiprinimui, sveikatos palaikymui ir tiesiog klientų sušildymui!

Programa susideda iš 10 kartų lankymosi IDZUMI SPA centre šildantis ir stiprinant organizmą masažo, šilumos terapijos, eterinių aliejų, itotermijos terapijos principu ir mėgaujantis imunitetą stiprinančia arbata mūsų poilsio erdvėje su mėgiama knyga!

Programa gali būti sudaryta individualiai arba atliekama pagal žemiau nurodytą pavyzdinį šabloną. 
Perkantiems visą programą iš karto - taikomi ypatingi pasiūlymai. 

1 SAVAITĖ APRAŠYMAS KAINA
Konsultacija Aptariama problema, sudaroma programa  
Karštų akmenų masažas 60 min Karšti akmenys veikia kaip šilumos laidininkai, todėl atpalaiduoja labiausiai įsitempusias vietas ir  rekomenduojami žmonėms, norintiems sumažinti fizinę ir emocinę įtampą bei šalčio pojūtį galūnėse. 125 Lt
Itotermija Smilkalo, infra - raudonųjų spindulių ir šilumos sinergija. Sena Japonų gydymo tradicija. Stimuliuoja imuninę, virškinimo ir hormonų sistemą, padeda subalansuoti nervų sistemos veiklą. Ypač veiksmingai gelbsti nuo streso, pervargimo, raumenų įtampos, padeda greičiau gyti įvairių audinių pažeidimams. 75 Lt
2 SAVAITĖ
Detoksikuojanti mikronizuotų dumblių kaukė Detoksikuoja, aprūpina mineralais ir tonizuoja 95 Lt
Kaštų akmenų kūno masažas 60 min   125 Lt
3 SAVAITĖ
Aromaterapinis masažas su eteriniais aliejais 60 min Spyglinių, citrusinių eterinių aliejų pagalba stimuliuojamas organizmo stiprinimas kvėpavimo takais. Masažo technikos atpalaiduoja ir leidžia geriau pasisavinti eterinių aliejų savybes. 130 Lt
Itotermija   75 Lt
4 SAVAITĖ
Itotermija   75 Lt
Aromaterapinis masažas su eteriniais aliejais 60 min   130 Lt
5 SAVAITĖ
Medaus masažas Stipiriai detoksikuojantis masažas. 160 Lt
Karštų akmenų nugaros masažas 60 min   120 Lt
stockfresh_1784209_female-skeleton-with-spine-highlighted_sizeXS_b37568
stockfresh_783581_back-ache-in-a-female-skeleton_sizeXS_bfb500
stockfresh_783642_shoulder-pain_sizeXS_a4eab6

Kas tai per programa?
Individualus darbas su klientu, siekiant sudaryti efektyviausią ir nuoseklią programą, sumažinančią įtampą nugaroje (juosmens, stuburo ir pečių juostos), pašalinančią skausmus bei numatančią savarankiško fizinio aktyvumo prevenciją ateityje.

Kam ši programa skirta?
Sėdimą darbą dirbantiems, raumenų įtampą ir nugaros skausmą jaučiantiems žmonėms.

Kiek ši programa trunka?
5 savaičių individualių užsiėmimų programa mūsų centre + tęstinė 5 savaičių savarankiška fizinės sveikatos palaikymo programa namuose

Kas padės siekti rezultato?
Visi IDZUMI SPA centro specialistai turi medicininį išsilavinimą, taigi rezultato Jums padės siekti kineziterapijos, ergoterapijos ir masažo meistrai. 

Kiek tai kainuoja?
Priklausomai nuo konkrečios problemos, programa sudaroma individualiai.
Už programos paslaugas galima atsiskaityti po kiekvieno apsilankymo atskirai, tačiau norintiems išsipirkti programą iš karto – taikysime specialius pasiūlymus.

Taip pat, už daugelį šių paslaugų Jūs galite dalinai arba pilnai atsiskaityti ERGO, BTA, SEB ir IF sveikatos draudimais.

Štai programos pavyzdys.

1 SAVAITĖ APRAŠYMAS KAINA
Konsultacija Atliekama pirminė diagnostika, sudaroma programa, nustatomi tikslai.  
Individualios mankštos užsiėmimas + probleminės vietos masažas Mankštos metu, kartu su kineziterapeutu, atliekami tiksliniai pratimai. Po mankštos atliekamas 30 min probleminės vietos masažas. 100 Lt
Nugaros masažas Nugaros masažas, koncentruojantis į įtampos zonas ar problemines vietas. 110 Lt
2 SAVAITĖ
Individualios mankštos užsiėmimas Mankštos metu, kartu su kineziterapeutu, atliekami tiksliniai pratimai. 55 Lt
Nugaros masažas Nugaros masažas, koncentruojantis į įtampos zonas ar problemines vietas. 110 Lt
3 SAVAITĖ
Nugaros masažas Nugaros masažas, koncentruojantis į įtampos zonas ar problemines vietas. 110 Lt
Pečių juostos, kaklo, galvos masažas Atpalaiduoja pečių, kaklo ir galvos raumenis, sumažina įtampą. 110 Lt
4 SAVAITĖ
Individualios mankštos užsiėmimas Mankštos metu, kartu su kineziterapeutu, atliekami tiksliniai pratimai. 55 Lt
Nugaros masažas Nugaros masažas, koncentruojantis į įtampos zonas ar problemines vietas. 110 Lt
5 SAVAITĖ
Pečių juostos, kaklo, galvos masažas Atpalaiduoja pečių, kaklo ir galvos raumenis, sumažina įtampą. 110 Lt
Kinezioteipavimas Jo tikslas - iš naujo suformuoti nervų, raumenų sistemą, palengvinti judesius, apsaugoti nuo traumų, pagerinti mikro - cirkuliaciją. 69 Lt
Baigus programą, bus numatyti tolimesni, savarankiško fizinio aktyvumo veiksmai, bei rekomenduotinas masažų periodiškumas ateityje.