pradžia / apie mus / Naujienos

LVLLift, Volume, Length – tai Jūsų natūralių blakstienų išilginimas, užrietimas, nudažymas bei prisotinimas drėkinančiu balzamu. Taip sukuriamas ilgesnių, storesnių, riestesnių blakstienų efektas, kuris laikosi 6-8 savaites, priklausomai nuo blakstienų keitimosi ciklo.

Procedūra atliekama naudojant britų firmos NOUVEAU LASHES priemones, kurios yra sertifikuotos. Atliktais klinikiniais tyrimais įrodyta, jog priemonės yra nekenksmingos ir nedarančios žalos Jūsų blakstienoms. Procedūros trukmė 70-90 min.

Kuo skiriasi nuo priauginamų blakstienų? Blakstienų laminavimo metu ant Jūsų blakstienų neklijuojamas joks svetimkūnis.  Efektas sukuriamas naudojant tik Jūsų natūralias blakstienas. Rezultatu galėsite džiaugtis gerokai ilgiau. Ši procedūra puikiai tiks mėgstančioms natūralumą arba norinčioms atgaivinti blakstienas po priauginimų.

Kontraindikacijos: konjuktyvitas, erkutės, miežis, nėštumas ir žindymas, neseniai atlikta akių operacija ar permanentinis makiažas akių srityje.

Po procedūros 48 val. nerekomenduojama:  šlapinti ir valyti blakstienas, lankytis saunose ir baseine, vengti garų srovės į veidą (virtuvėje), dažyti blakstienas tušu. Taip pat rekomenduojama akių makiažo valiklį, kuris yra aliejiniu pagrindu, pakeisti į kitą valiklį be aliejinių medžiagų.

 

Procedūros kaina - 45 Eur

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į meistrę Viktoriją tel.: 8 612 578 78

Paslaugos pavadinimas Apsilankymų kiekis Nuolaidos dydis % Dovana
30 min. trukmės masažai 5 7  
1 ir 1,5 val trukmės masažai 5 10  
30 min. trukmės masažai 10 10  
1 ir 1,5 val trukmės masažai 10 15  
       

Nuolaidos negalioja atsiskaitant dovanų čekiais

Nuolaidos nesumuojamos

Negalioja kosmetologių atliekamoms paslaugoms

Mielieji "Idzumi" klientai,

informuojame, kad nuo šiol dėl registracijos galite kreiptis ne tik į administraciją, bet ir tiesiai į Jus dominančius specialistus, kurių kontaktus rasite www.idzumi.lt paslaugų skyrelyje.

Jūsų skambučių lauksime darbo dienomis nuo 10:00-19:00val.

IDZUMI administracija

Greitai, efektyviai, beskausmiai bei ilgam laikui išsprendžia estetines odos problemas panaudojus naujausias pasaulyje lazerines technologijas. 

Procedūros atliekamos naujos kartos ASCLEPION MEDIOSTAR NEXT lazeriu, kurio parametrai užtikrina maksimalų efektyvumą, saugumą, paciento komfortą procedūros metu, galutinį jo pasitenkinimą poprocedūriniame laikotarpyje bei minimalią pašalinių veiksnių odoje išraiškos tikimybę.

Lazeriu atliekamos procedūros:

Nepageidaujamų plaukų šalinimas (epiliacija) - tai efektyvus nepageidaujamų plaukų šalinimas diodiniu lazeriu. Lazerio spindulys, nepažeidžiant aplinkinių audinių, sugeriamas plauko šaknyje esančio melanino ir per kelis lazerinės epiliacijos seansus negrįžtamai sunaikina plauko folikulą.

Procedūros privalumai - plaukai neįauga, išnyksta niežėjimas, bėrimas, dėmės, nesiformuoja nauji randeliai, gerėja odos išvaizda, oda tampa lygi bei švelni. Pakeiskite reguliarius, nepatogius, skausmą, bėrimus ir įaugimą sukeliančius įprastus plaukų šalinimo būdus į ilgalaikio poveikio lazerinę plaukų epiliacijos procedūrą.

ACNE gydymas - tai varginanti, lydima skausmingų bei pūlingų bėrimų liga, kuriai dažnai būdingas padidėjęs atsparumas gydymui antibiotikais. Terapija retinoidais bei antibiotikais sukelia tik laikiną odos būklės pagerėjimą, tačiau gydymą nutraukus liga vėl paūmėja. Ši plaukų folikulų ir riebalinių liaukų liga dažniausiai pasireškia veido, nugaros ir krutinės srityse. MeDioStar Next prietaiso veikimas pagrįstas tuo, jog jo skleidžiama infraraudonųjų spindulių spinduliuotė giliai įsiskverbia į odą, kad pasiektų plaukų folikulus ir riebalines liaukas bei efektyviai naikina post acne dėmeles ar randelius, padeda sugrąžinti sveikos odos išvaizdą.

Odos atjauninimas (rejuvenacija), pigmentinių odos pažeidimų gydymas, odos balinimas - odos atnaujinimas, bendrine prasme, reiškia odos struktūros pagerinimą (atjauninimą, porų sumažinimą), pigmentacijos panaikinimą ir mažų raukšlelių sumažinimą, kad oda atrodytų atjaunėjusi. Odos atjauninimas lazeriu - tai odos nelygumus bei trūkumus šalinantis, spalvą tolyginantis, naikinantis odos pigmentacijos požymius bei lyginantis odos reljefą intensyvus technologinis gydymo metodas. Kadangi odos senėjimas vyksta be išimties visuose odą sudarančiuose sluoksniuose, norint panaikinti raukšles bei kitus odos pažeidimus reikalingas giliai prasiskverbiantis gydymo metodas. Būtent tai ir užtikrina inovatyvios estetinės lazerinės odos procedūros. Pasiekiami visi odos sluoksniai, atsakingi už odos spalvą, stangrumą, struktūrines odos savybes, patempimą bei taip vadinamą liftingo efektą.

Krioterapija - tai terapija šalčiu "Laboratories Filorga Criolift" aparatu.

Pagrindinis krioterapijos poveikis - gilus odos drėkinimas, raudonio mažinimas, veido ovalo formavimas ir kt.

Procedūros trukmė 45 min., kaina 48 €.

Krioterapijos procedūrą atlieka kosmetologė Joana. Registracija telefonu +370 618 14515.

Gerbiami svečiai,

Birželio 24 ir liepos 6 dienomis grožio ir sveikatingumo centras IDZUMI nedirbs.  

Kitomis dienomis dirbsime įprastu grafiku. 

Gražių Jums švenčių!

 Ultimate A16 Detox procedūra skirta odai, turinčiai aplinkos poveikio sukelto senėjimo ženklų, tokių kaip elastingumo sumažėjimas, sausumas, linijos ir raukšlelės, pigmentinės dėmelės. Taip pat idealiai tinka odai, kurios paviršius yra nelygus, poros išsiplėtę. Pagrindinis procedūros komponentas - revoliucinis serumas Dr. Babor Ultimate A16 Booster concentrate. Tai tikras grožio ir jaunystės eliksyras, kuris būdamas 16 kartų stipresnis už įprastą retinolį, suteikia odai aksomo švelnumo, skaistumo ir jaunatviško švytėjimo. Procedūrą galima atlikti ir nėštumo periodu. 

Procedūros kaina: 45 Eur/155,38 Lt

Procedūros trukmė: 90 min.

Procedūrą atlieka kosmetologė Asta (registracija tel. +370 612 42721)

Gerbiami IDZUMI SPA svečiai,

Informuojame, kad nuo birželio 1 d. pereiname prie įprasto vasaros sezono darbo laiko, taigi nedirbsime sekmadieniais, dirbsime pirmadieniais.

Pagarbiai,

IDZUMI SPA

8asisGimtadienisGelesSkelbimas1big-page-001

Gerbiami svečiai,

Šventiniu laikotarpiu IDZUMI SPA Jūsų laukia:

gruodžio 21 - 22 d. - įprastu darbo laiku;

gruodžio 23 d. iki 20 val. - įsigyti dovanas ir dovanų kuponus;

gruodžio 27 - 29 d. -  įprastu darbo laiku;

gruodžio 30 d. iki 20 val. - įsigyti dovanas ir dovanų kuponus;

gruodžio 31 d. - iki 18 val.;

o Naujaisiais 2014 - ais metais kviečiame Jus apsilankyti nuo sausio 02 d.

Jaukių, baltų, stebuklingų šv. Kalėdų Jums ir Jūsų artimiesiems!

IDZUMI SPA

Darbo laikas