pradžia / apie mus / Kodėl Japonija?

Kodėl Japonija?

kodel_japonija

Kiekvienas nori būti gražus. Ši prielaida atrodo savaime suprantama. Juolab, kad jaučiame grožio ir sveikatos, simpatijos ir sėkmės ryšį. Tik ar kada susimąstėte, kuo mes remiamės spręsdami, kas yra gražu? Arba kur mūsų grožio etalonas? 

Be abejo, pasukęs galvą europietis, lietuvis atsakys: na, taip, juk mes stovime ant graikiškų ir romėniškų pamatų! Visos tos tobulos portretinės skulptūros, proporcijos samprata paveldėta iš ten.

Kaip ir dar vienas žinotinas dalykas – lotyniškas posakis "Ex Orient Lux" - "Šviesa ateina iš Rytų"...

Susitelkime ties Japonija, kurios pavyzdys puikiai tiks šiai sparnuotai minčiai paaiškinti.

Japonai – imlūs naujovėms žmonės. Jie kuria patys, noriai pritaiko svetur skolintas idėjas ir suteikia šioms naują gyvenimą. Pirmieji įgyvendina fantastiškus projektus, įdiegia buities standartus, kurie tik paskui paplinta po pasaulį. Tai ir yra minėtoji šviesa.

Tekančios saulės šalies žmonės nejučia susižavėjimą keliančias savybes paveldėjo iš dar gilesnės senovės, kur jos buvo paremtos savita vertybių sistema bei grožio suvokimu.

Japonai dievina gamtą ir ieško joje atsakymų į visus klausimus, stebėdami ją išveda visas taisykles. Gamta yra graži, gamta yra teisinga, gamta yra išmintinga. Ir tai suvokti, asmeniškai patirti žmogui – siekiamybė. Kitais žodžiais tariant, taip japonai supranta harmoniją.

Štai, brangieji, ko mums trūko iki visiškos laimės čia, Lietuvoje: taikaus nusiraminimo, atokvėpio, žvilgsnio į gamtą per savo kūno prizmę. Šiuolaikiškiau kalbant – vidinės energijos išlaisvinimo.

Šios idėjos vedami įkūrėme grožio ir sveikatos centrą IDZUMI. Siekiame, kad patyrusių meistrų padedami, geriau pailsėtume, pajustume dvasios ir kūno ryšį, akimirkai priartėtume prie visiškos palaimos ir dalelę jos išsineštumėte savyje.

IDZUMI japoniškai reiškia „versmė, šaltinis, geras vanduo“. 

Vanduo – gaivina, apvalo, atspindi visą pasaulį ir žaismingai bei raminančiai čiurlena. 

Versmė – dosni tiekėja. Tolygi Gausybės ragui.

Šaltinis – paslaptis, pradžia ir kilmė.

Viskas išreikšta trimis skiemenimis: IDZUMI...

Savo centrą taip pavadinome, nes siekiame atgaivos, kuri pas mus ateis iš japoniškos versmės, šaltinio, gero vandens.