pradžia / akcijos / JAZMINO IR LEVANDOS ŽAVESYS

JAZMINO IR LEVANDOS ŽAVESYS

Kad pasirinkimo gausa būtų dar didesnė, sukūrėme dar vieną SPA procedūrų kompleksą „Jazmino ir levandos žavesys", kuris tikrai pakerės ne vieną.

Tai unikali kūno atnaujinimo procedūra, kurios metu Jūsų kūno oda bus ne tik nušveista, atkurtas jos švytėjimas, suaktyvinta kraujotaka, bet ir sudrėkinta jazmino bei levandos drėkikliu. Šios aromaterapinės SPA procedūros metu levandų kvapas ne tik atpalaiduos nervų sistemą, bet ir suteiks odai elastingumo, ją stangrins ir nuramins. O jazminų žiedų aliejus ir aromatas ne tik stimuliuos smegenų veiklą, padės įveikti stresą, depresiją ir apatiją, bet ir didins pasitikėjimą savimi, žadins kūrybines jėgas, vaizduotę bei intuiciją, skatins ląstelių regeneraciją, stangrins ir atgaivins išsekusią, vystančią odą. Ir tai dar ne viskas! Kol Jūsų rankos mėgausis intensyviai drėkinančia ir išsausėjusią odą minkštinančia rankų kauke, Jūs pasinersite į atpalaiduojančio galvos masažo malonumą. Visą procedūrą vainikuos ir į realybę sugrįžti padės kvapnios jazminų ir levandų arbatos puodelis. Tobulas levandų ir jazminų aromatų derinys apgaubs odą romantišku kvapu, nuramins protą ir pailsins kūną!

Masažų rinkinį sudaro:

 30 min. kūno šveitimas;

20 min. viso kūno sudrėkinimas levandų ir jazminų drėkikliu;

20 min. atpalaiduojantis galvos masažas.

 Mūsų dovana – rankų kaukė (galvos masažo metu) 

Dėl registracijos ar norint įsigyti dovanų kuponą (turime ir elektroninius dovanų kuponus), prašome kreiptis tiesiogiai į masažo meistrę:

  • Daiva tel. nr. 8 687 97 002 
Trukmė: 70 min.
Kaina: 64 € 57 €
Galioja iki: 2020-03-31